top of page

Oculus Quest un Oculus Rift S iznāk 21.05.2019

Updated: May 2, 2019

Beidzot ir zināms, ka gan Oculus Quest, gan Rift S sāks tiek tirgoti 21. maijā (Latvijā sākot no 24 maijā)! Oculus Quest ir pirmā VR spēļu sistēma, kas darbojas kā all-in-one VR un nodrošina vēl brīvākas kustības pateicoties bezvadu savienojumam. Tie, kuriem ir dators ar Windows 10 un videokarti, kas ir piemērota spēļu spēlēšanai, Rift S nodrišinās vislielāko piedāvājumu satura ziņā. Izvēlieties tieši tās austiņas, kuras vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Oculus Rift S cena Latvijā, Lietuvā un Igaunijā - 499.99 eiro, Oculus Quest cena ir sākot no 499.99 eiro.VR ļauj pārvarēt realitātes robežas un izpētīt jaunas pasaules - pat kopā ar tiem cilvēkiem, kas atrodas otrā pusē pasaulē. Pirmais all-in-one risinājums, Oculus Go, pavērš VR iespējas plašākai auditorijai, nekā jebkad agrāk. Tagad ar Oculus Quest brillem un tā 6DOF iespējam nav nekādu barjeru lai pārvietoties pa virtuālās realitātes telpu, tik pat viegli kā reālajā dzīvē.


Šī VR progresa atslēga ir Oculus Insight.

Tagad iekļūšana VR ir tikpat vienkārša kā spēļu spēlēšana konsolē. Gan Quest, gan Rift S izmanto Oculus Insight, modernāko tehnoloģiju, kas ļauj izmantot inside-out tehnoloģiju un izsekot jūs telpā ar iebūvētiem sensoriem, un sastādīt jums apkārt esošās telpas kari. Tādēļ, Oculus Insight ļauj jums pārvietoties vēl precīzāk un vieglāk gan virtuālās realitātes, gan fiziskās telpās. Spēles vietas iestatīšana ir gandrīz tikpat vienkārša kā austiņu pieslēgšana.Oculus Quest virtuālās realitātes brilles. Bez vadiem un nepieciešamības pēc datora (Quest darbojas ar Qualcomm Snapdragon 835 mikroprocesoru), Quest ir gatavs lieotšanai jebkur, kad vien un kur jūs vēlaties. Jūms pat ir iespēja dalīties jautrībā ar draugiem, izmantojot mūsu share funkciju (Quest beta versijā), kas ļauj jums translēt Oculus uz jūsu viedierīci vai smart-televizoru.

Stārtējot Oculus piedāvājumā ir 50+ spēles tajā skaitā, sākot no āteriem šūteriem līdz sociālām spēlēm. Vispopulārakas . Jūsu Quest nāk ar piecām jau iepriekš ielādētām, aizraujošām demonstrācijām. Brilles būs pārdošanā ar 64gb un 128gb iebuvēto atmiņu.


Ar Rift S jūs varat nekavējoties piekļūt jūsu oriģinālā Rift bibliotēkai. Jūsu Oculus Home ir jums pielāgojama sociāla telpa, kurā jūs un jūsu draugi var "patusēties" pirms kopīga VR piedzīvojuma uzsākšanas. Ar uzlaboto optiku un augstākas izšķirtspējas displeju Rift nekad vēl nav izskatījies tik labi.


Oculus Insight ietver causkates (passtrought) režīmu gan priekš Quest, gan priekš Rift S, kas palīdz saglabāt drošību, parādot jums apkārt esošo fizisko vidi. Pateicoties caurskates plus (passtrought+) režīmam un stereo korekcijas funkcijai, jūs varat izmantot Oculus ar jauktās realitātes tehnoloģijām


Izbaudīt jaunas Oculus Quest un Oculus Rift S virtuālās realitātes brilles būs iespējams virtuālās realitātes telpā "GoStation". Ka arī būs iespēja brilles iznomāt mājās.

155 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page