Pierakstīties: 

Virtuālais planetārijs

Kas ir virtuālais planetārijs?

Mūsdienās mobilie planetāriji gūst lielisku atsaucību visā pasaulē.

Skolās jau sen ir pārstājuši mācīt astronomiju. Ja agrāk bērnus interesēja zvaigznes, kosmoss, galaktikas, planētas un šī apbrīnojami skaistā un daudzveidīgā pasaule šķita romantiska, tad šobrīd maz kādu interesē šādas lietas. Mūsdienās reti kurš sapņo kļūt par astronomu vai kosmonautu. Mēs, pieaugušie, zinām pavisam nedaudz par šo brīnumaino kosmisko pasauli, bet mūsu bērni par to interesējas vēl mazāk.

Kopš 2014. gada mūsu uzņēmums ir devis iespēju izbaudīt mobilo planetāriju daudzām izglītības iestādēm, kā arī cilvēkiem dažādos pasākumos, sākot ar dzimšanas dienām un beidzot ar pilsētu svētkiem. Šajā laika periodā klienti varēja pārliecināties par mūsu sniegtā pakalpojuma augsto kvalitāti, kā apliecinājums tam, interneta vietnē atstātie komentāri. Tomēr sekojot līdzi pēdējām inovācijas iespējām, kas ļauj piedāvāt vēl kvalitatīvākus pakalpojumus, kā arī vēlmi būt atšķirīgiem starp līdzīga pakalpojuma sniedzējiem, esam uzsākuši jaunu projektu – “Virtuālais planetārijs”. Šis projekts sniegs ne tikai masas jaunu emociju mūsu klientiem, bet arī izskaudīs līdz minimumam tās nelielās nepilnības, kuras mums, kā kvalitatīva pakalpojuma sniedzējiem, šķita piemīt, jau tik cilvēku iemīļotajam mobilajam planetārijam.

Uzliekot virtuālās realitātes brilles, Jūs iegrimsiet reālistiskajā sfēriskā kinoteātra atmosfērā un varēsiet izbaudīt pilnkupola video uz lielā ekrāna, diametrā virs 20 metriem.

Jūs gūsiet neaprakstāmu baudu no pasaulē labāko zinātniski izklaidējošo šovu skatīšanās ar vislabākajiem specefektiem, vislabākajā izšķirtspējā.

Vienlaikus virtuālo planetāriju var apmeklēt kompānija vai klase līdz 30 cilvēkiem.

Videomateriāli

Svarīģi

Planetārijā piedāvāto šovu katalogs ir daudzveidīgs, pastāvīgi tiek papildināts un atjaunināts. Šovs dod iespēju iegremdēties ne tikai astronomijas pasaulē, bet arī bioloģijā un dabas zinātnē. Ir arī šovi, kuri izskaidro mācību materiālus vizuālā, iesaistošā un viegli saprotamā formātā. Materiāls ir pieejamas dažādām vecuma grupām, no 1 līdz 12 klases skolēnam līdz pat pieaugušam cilvēkam, kas dod unikālu iespēju ieinteresēt visa vecuma bērnus, bet sākot jau ar sākumskolas gaitu uzsākšanu, iesēt  bērna atmiņā saprašanu par planetāriju tā, lai arī nākamreiz viņš vēlētos atgriezties tajā un noskatīties ne tikai šovu, bet arī kādu aizraujošu zinātnisku filmu.

Lai apmeklētu mūsu planetāriju, Jums nav nepieciešams organizēt braucienu ar bērniem. Mēs paši ieradīsimies pie Jums! (skolā vai bērnudārzā).

Tā pat pieņemam pasūtījumus izbraukumiem uz dažādiem pasākumiem ārpus izglītības iestādēm, tirdzniecības/sporta centriem.

Kontakti

Telefona numurs: +371 24906373

Е-pasts: siapnr@gmail.com

Mājaslapa: www.planetarij.wixsite.com

  • Facebook
  • Instagram

Rekvizīti

SIA "P.N.R."
LV42103070432

Ugāles 7-31, Liepāja, LV-3407

SEB AS BANKA; UNLALV2X

LV82UNLA0050022330230